Jdi na obsah Jdi na menu
 


uvod cs 1.6

Graffiti Generator 


Portál se chce nadále rozvíjet,proto hledá adminy.
Pokud chcete vědět víc,koukněte sem
Pokud nám chcete pomoci psychicky , registrujte se,protože pak dostanete různé výhody !

 Obrazek

 

 Obrazek

 

Obrazek
 

 

<><>
                                                     Obrazek

                                                                  
                                                                

             
                                                               
                                       

První beta verze hry byl vypuštěna 18. června 1999. Counter-strike vznikl jako modifikace velmi úspěšné hry Half life. CS je multiplayerivá hra, kterou můžete hrát s kamarády po internetu, nebo po místní síti. Pokud ovšem nemáte tuto možnost dá se hrát i pouze proti počítačovým oponentům tzv. botům (ti ovšem nejsou tak nevyspitatelní a mnohdy ani ne tak dobří jako lidé). Hra spočívá v boji dvou týmů teroristů (T) a protiteroristické jednoky (CT). Hraje se na různých mapách. Podle druhu map jsou stanoveny cíly, které vedou k vítězství. Např. na mapách typu de musí tým T položit bombu na jedno ze dvou míst k tomu určených a tým CT jim v tom musí zabránit, v mapách typu cs se snaží tým CT zachránit rukojmí a tým T jim to nesmí umožnit. V obou těchto typech map k vítězství takě stačí vyzabíjet všechny členy opačného týmu. Existuje ještě dalších mnoho druhů map (as, fy, aim, kz, ...). Nejčastěji se však hrávají mapy de.

 

Counter-Strike (dále jen CS) je počítačová hra, nejhranější online i offline hra současnosti.

CS je nadstavbou (modem) do hry Half-Life od společnosti Valve. Dnes je dostupná v několika verzích, starší CS 1.5, novější CS 1.6 a lepší CS:Source (CS:S). Zatímco verze 1.5 a 1.6 podporují starší engine pro maximálně 32 hráčů, CS:S beží na Source enginu HALF-LIFE 2. Nyní je i verze Condition Zero.

Základní princip je jednoduchý, hráči se rozdělí do dvou týmů Counter terrorist (policisté) a Terrorist (teroristé) (CT a T). Na výběr je několik typů misí, nejhranější jsou mapy s osvobozováním rukojmích (CS) a s pokládáním/zneškodňováním bomby (DE). Na DE mapách mají teroristé za úkol položit bombu a zničit cíl, zatímco policisté musí tento cíl za každou cenu uchránit. CS mapy fungují na opačném principu, teroristé drží rukojmí a policisté je musí osvobodit. To vše ovlivňuje výzbroj a zkušenosti každého z hráčů. Dnes už se na všech turnajích, které jsou často peněžně dotovány, hrají pouze mapy typu DE.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář